Mūsų rekvizitai

MB Vudinga
Įmonės kodas: 304822131
Adresas: Kūtymų g. 9, Jucaičių k., LT-75115 Šilalės r.
Tel. Nr. +37068410595
Bankas: Swedbank
A/S : LT907300010154829545

“Dudeco” yra prekės ženklas, priklausantis Lietuvos įmonei MB ‘’Vudinga”. Įmonė gamina įvairius medinius užrašus, informacines lenteles, stendus taip pat įvairias dovanas, dekoracijas, interjero detales ir kitus gaminiu iš medžio. Dirbame tiek su pavieniais, individualiais užsakymais, tiek ir su didmeniniais. Esame kūrybingi iššūkius mėgstantys gamintojai, tad pasistengsime išpildyti bet kokią Jūsų viziją.

PRISTATYMO INFORMACIJA

Taip, visus savo gaminius siunčiame į visus Lietuvos miestus (išskyrus Kuršių Neriją). Galimi siuntimo būdai: LT paštu – 2€, Omniva paštomatu – 2€, Venipak kurjeriu – 3,5€. (Didesnius gaminius siunčiame tik kurjeriu)

Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7€.

Didžiąją dalį savo gaminių siunčiame ir į užsienio šalis. Galimas prekių siuntimas per Lietuvos paštą – siuntimo kaina nuo 7€, arba per Jūsų užsakytą kurjerį.

Dėl prekių pristatymo į užsienio šalis susisiekite su mumis el. paštu: labas@dudeco.lt.

Prekių gamyba užtrunka iki dviejų savaičių.

Pagaminti gaminiai Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu Jūsų adresu pristatomi per 1-5d.d. Pristatymo trukmė gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo:

Registruota Lietuvos pašto siunta – prekės pristatymos per 2-5 d.d.

Omniva paštomatas – prekės pristatymos per 1-3 d.d.

Venipak kurjeris – prekės pristatymos per 1-2 d.d

Taip, galite. Tačiau ši galimybė taikoma tik tokiam pirkinių krepšeliui, kuris atitinka Omniva paštomato keliamus gabaritų bei svorio reikalavimus.

Jums artimiausią paštomatą galite rasti čia https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

Norėdami prekę atsiimti iš Omniva paštomatų, vieno užsakymo metu galite užsisakyti prekes, kurių bendras svoris ne didesnis nei 30 kg. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę. Jei prekių gabaritai didesni nei leistina – prekės pristatymas į Omniva paštomatus nebus galimas. Jei prekė ar prekės svers daugiau nei 30 kg, iš paštomato atsiimti negalėsite.

Et malesuada fermentum fames dapibus ac accumsan a varius nibh suspendisse bibendum a at fames sed nibh ullamcorper himenaeos litora egestas pulvinar at id egestas sapien mattis et eros.Scelerisque urna a leo parturient lacinia a purus hac.

Be abejo. Gaminius galite atsiimti/įsigyti pas mus parduotuvėje: Kūtymų g. 9, Jucaičių k. Šilalės raj.  Darbo laikas nuo 9:00 iki 17:00 val. darbo dienomis. Kitu metu atsiėmimas galimas – iš anksto susitarus.

UŽSAKYMO INFORMACIJA

Įprastai užsakyti gaminiai pagaminami per 3-5 d.d. po apmokėjimo. Jei tai individualus užsakymas, gamyba gali trukti ilgiau – 7-14 d.d. Jei norite produktą gauti skubiai, susisiekite nurodytais kontaktais. Esame lankstūs ir esant būtinybei gaminį galime pagaminti ir per 1 d.d.

Esame lankstūs ir esant būtinybei gaminį galime pagaminti ir per 1 d.d. Skubiems gaminiams taikomas 5€ skubos tvarkos mokestis.  Jei norite produktą gauti skubiai, susisiekite nurodytais kontaktais.

Esame lankstūs spalvų, medžiagų ir dydžių atžvilgiu. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, ar norite gaminio iš kitos medžiagos – susisiekite su mumis, pagaminsime produktus Jūsų pasirinkto dydžio ir nudažysime Jums reikiama spalva. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinkto dydžio ar spalvos.

Žinoma! Labai laukiame Jūsų atsineštų idėjų ir su malonumu padėsime jas įgyvendinti.

Taip, sąskaitą-faktūrą atsiųsime Jums Jūsų užsakyme nurodytu el. pašto adresu iškart, kai Jūsų užsakymas bus paruoštas išsiųsti.

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).